• info@bedokhtins.ir
  • 011-42216086-7

راههای مهاجرت به خارج از کشور

  • 16 خرداد , 1398
  • 611 نفر
  • کد خبر 100015

راههای مهاجرت به خارج از کشور

مهاجرت و طرق اخذ اقامت از راههای مختلف یکی از پر طرفدارترین موضوعات جستجو در گوگل میباشد، انواع راههای مهاجرت  به دسته های مختلفی تقسیم میگردد، با توجه به اینکه درصد تعداد افرادی که قصد مهاجرت دارند روز به روز افزایش می یابد لذا افرادی که علاقمند مهاجرت هستند می بایست در انتخاب راه مهاجرت خود دقت بسیار زیادی داشته باشند و لازم است جهت انتخاب صحیح تر با کارشناسان و مشاورین با تجربه در امر مهاجرت مشورت نمایند.

1. مهاجرت به آلمانمهاجرت به آلمان و طرق اخذ اقامت آلمان از راههای مختلف یکی از پر طرفدارترین موضوعات جستجو در گوگل میباشد، انواع راههای مهاجرت به آلمان به دسته های مختلفی تقسیم میگردد، با توجه به اینکه درصد تعداد افرادی که قصد مهاجرت دارند روز به روز افزایش می یابد لذا افرادی که علاقمند مهاجرت به آلمان هستند می بایست در انتخاب راه مهاجرت خود دقت بسیار زیادی داشته باشند و لازم است جهت انتخاب صحیح تر با کارشناسان و مشاورین با تجربه در امر مهاجرت مشورت نمایند.

1-مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
2-مهاجرت به آلمان از طریق کار
3-مهاجرت به آلمان از طریق تولد
4-مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج
5-مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری
6-مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت
7-مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل  

تحصیل در آلمان از گذشته به خصوص در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از دانشجویان بوده است. دلایل زیادی من جمله نظام تحصیلی رایگان، ارائه خدمات علمی و آموزشی بسیار عالی، امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و آلمانی، شرایط بسیار خوب کار پس از پایان تحصیل و دلایل دیگر باعث شده است آلمان یکی از اولین انتخاب های مهاجرت و تحصیل باشد. فرصت خوبی که در حال حاضر در آلمان وجود دارد تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی و لیسانس بدون قبولی دانشگاه سراسری ایران است.
•. درواقع دانش آموزانی که دیپلم 12 ساله را در ایران اخذ نموده این با وجود مهارت زبان آلمانی در سطح  B1 یا B2 می توانند دوره 9 ماهه کالج را در آلمان پشت سر بگذارند و وارد مقطع کارشناسی شوند. 
•   دانش آموزانی که مدرک خود را با معدل بالا اخذ نمایند می توانند بدون گذراندن دوره کالج وارد بهترین دانشگاه های آلمان شوند.
•مقطع کارشناسی ارشد در آلمان در بیشتر رشته ها به دو زبان انگلیسی و آلمانی ارائه می شود و دانشجویان می توانند با داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6/5 به بالا و یا مدرک زبان آلمانی B2 می توانند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل نماید.
•برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ مدرک آیلتس 6/5 و یا مدرک B2 آلمانی با موسسه بهدخت(کیش ایر)  تماس بگیرید.
• هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند مقطع کارشناسی رایگان می باشد و دانشجویان هزینه ای در حدود 150 تا 300 یورو در هرترم به عنوان شهریه پرداخت می نمایند.
 
•در مقطع دکترا پذیرش با تایید استاد راهنما انجام می پذیرد و در واقع کسانی می توانند در مقطع دکترا تحصیل نمایند که رزومه تحصیلی خوبی داشته باشند و از نظر استاد راهنما قابل تایید باشند. همانطور که میدانید تحصیل در مقطع دکترا در آلمان به عنوان شغل پذیرفته شده است و دانشجویان با عملکرد مناسب خود در دانشگاه می توانند حقوق دریافت کنند و هزینه زندگی خود را تامین نمایند. البته میزان این دستمزد به عملکرد دانشجو بستگی دارد و دستمزد همه دانشجویان به یک میزان نخواهد بود.

 

•در رابطه با انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به آلمان بهتر است از راههای مختلف همچون تحصیل در آلمان، کار در آلمان، سرمایه گذاری در آلمان، ثبت شرکت در آلمان و ... اقدام شود و یا با کارشناسان با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و با توجه به شرایط خود بهترین راه را برای مهاجرت به آلمان انتخاب نمایید. 

لطفا برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.behdokhtins.ir/StaticPage/204/
http://www.behdokhtins.ir/StaticPage/203/

http://www.behdokhtins.ir/StaticPage/202/

http://www.behdokhtins.ir/StaticPage/201/

http://www.behdokhtins.ir/StaticPage/200/

http://www.behdokhtins.ir/StaticPage/199/

2.راههای مهاجرت به کاناداراههای مهاجرت به کانادا از طرق مختلف را در این مقاله به صورت مفصل و علمی بررسی و تشریح خواهیم نمود ، و با کمک وکیل مهاجرت کانادا قوانین جدید مربوط به راههای مهاجرت به کانادا را در طرق مختلف به اطلاع شما بزرگواران خواهیم رساند .
مهاجرت به کانادا در سال 2018 همواره یکی از بزرگترین آرزوهای مردمان در سراسر جهان بوده است .
راه های مهاجرت به کانادا 2018 بسیار متعدد است راههایی همچون:
سرمایه گذاری در کانادا ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا و راههای دیگری که شما را در ادامه با آنها آشنا خواهیم نمود، به هر جهت در امر مهاجرت باید بهترین راه را انتخاب نمایید تا آسودگی خاطر برای خود و خانواده خود را فراهم نمایید .

جهت مهاجرت به کانادا باید به اطلاع شما برسانیم که راه های زیادی را میتوان امتحان کرد که به صورت سریع میتوان به تحصیل در کانادا به همراه بورسیه یا بدون بورسیه , مهاجرت از طریق اسکیل ورکر و سرمایه گذاری در کانادا اشاره کرد .
البته شایان ذکر است که راه های دیگری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که از شما دعوت میگردد مقالات را به صورت کامل مطالعه نمایید.

اطلاعات جامع در مورد کشور کانادا:

کانادا کشوری است که در قسمت شمالی قاره آمریکا قرار گرفته است.مساحت این کشور در حدود ۹٫۹۸میلیون متر مربع است که باعث شده این کشور چهارمین کشور پهناور دنیا شناخته شود. مرز زمینی کانادا باکشور آمریکا طولانی ترین مرز مشترک زمینی بین دو کشور در جهان است. جمعیت کشور کانادا در حدود ۳۵ میلیون نفر است ،حدود ۸۰% این جمعیت در قسمت جنوبی کانادا زندگی میکنند.
اقلیم جنوبی کشور کانادا از آب و هوای معتدلی در طول سال برخوردار است،اما به صورت عام کشور کانادا کشوری سردسیر محسوب میشود.کانادا یکی از کشورهایی است که بیشترین گوناگونی فرهنگی را در خود جای داده است دلیل این امر مناسب بودن شرایط مهاجرت در کشور کانادا میباشد. اقتصاد پیشرفته این کشور در رده ۱۱ دنیا قرار دارد. این امر ناشی از منابع طبیعی غنی در این کشور و نیروهای مجرب و شبکه  پیشرفته واردات و صادرات و روابط عمیق این کشور با آمریکا در زمینه های مختلف می باشد.
کانادا یک کشور فوق پیشرفته است که میتواند بهترین مقصد هر فردی برای مهاجرت باشد ، این کشور در رده دهم از لحاظ درآمد  سرانه میباشد و رده نهم از لحاظ استاندارد های زندگی در رده نهم قرار دارد.از نظر سیستم آموزشی و تحصیلات این کشور در رده اول دنیا قرار دارد
به طوری که ۹۹% مردم این کشور با سواد هستند. از نظر سطح دسترسی به اینترنت در حدود ۹۴% جمعیت این کشور دسترسی به اینترنت دارند.
این نرخ خیره کننده گویای سطح استاندارد های زندگی در این کشور میباشد
..
با تمام این اوصاف کشور کانادا کشوری فوق العاده برای زندگی و ادامه تحصیل می باشد.
این کشور سطح بالایی از رفاه و زیبایی برخوردار است و با درآمدی خوب هزینه های زندگی مناسب و خدمات درمانی با هزینه پایین به انتخابی بی همتا برای مهاجرت تبدیل شده است.
کانادا دارای یکی از مثبت ترین سیاست های مهاجرتی در جهان است . دولت کانادا هر ساله به دلیل برنامه های رشد توسعه این کشور نیاز به جذب نیروهای متخصص نیروی کار دارد.

از شما دعوت میگردد مقالات را از صفحه اصلی ---- دبارتمان مهاجرت  به صورت کامل مطالعه نمایید.